خدمات 2
اسلایدر صفحه اصلی سایت
نکو گرافیک سه
نکو گرافیک

سخن مدیریت

ریحانه نکو، عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

ایده و خلاقیت یکی از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است و مهم ترین نکته در خلق ایده ها و پیاده سازی آن ها، لذت بردن از کاری است که انجام میگیرد. ما مفتخر بر آنیم که کارهای بزرگی را با تیم کوچک و حرفه ای خود انجام داده ایم.نکوگرافیک با داشتن تیمی با تجربه، خلاق، مجرب و با استفاده از متدهای روز دنیا آنچه در ذهن شما نقش بسته را به بهترین شکل جامه عمل پوشانده؛ ما به کاری که می‌کنیم ایمان داریم و همین یک دلیل کافی‌است تا نتیجه زیبا، دلنشین و مورد رضایت کاربران باشد.

نکو گرافیک در یک نگاه

با تجربه ای نزدیک به یک دهه فعالیت در زمینه های مختلف تبلیغات؛ با تکیه بر دانش کارشناسان و متخصصین جوان به ارایه برنامه های دقیق و نوین تبلیغاتی، ایــده پردازی و تولید خلاقانه و باکیفیت پرداخته و در تلاش است با تکیه بر دانش فنی روز و کارآمدی، نیازهای شما در زمینه های مختلف تبلیغاتی، از گام نخست تا رسیدن به نتیجه مطلوب، بدون صرف وقت و هزینه اضافی را فراهم نمایند.

وب سایت نکو گرافیک فعالیت خود را از سال1389 با مدیریت ریحانه نکو در زمینه طراحی گرافیک دستی و گرافیک کامپیوتری به طور حرفه ای آغاز نموده وتا به حال طراحی های مختلفی را برای شرکت ها، سازمان ها و اشخاص به ثبت رسانده است.

روال کاری وب سایت نکو گرافیک هم به صورت آنلاین و هم بصورت حضوری بوده و پروسه طراحی از طریق تماس تلفنی وارسال ایمیل انجام می شود.

 

خدمات ما

خدمات آورده شده چکیده ای است از خدمات ما در حوزه های مرتبط با تبلیغات و ارتباطات اثر بخش که می تواند نیازهایی را که موجب رونق کسب و کار شما می شود، را فراهم نماید. قطعا برای شما انتخاب صحیح مجری و خدمات درست وجه تمایز شما در بازار خواهد بود امید است این مجموعه باعث تعمل بیشتر شما با مخاطبان کلیدی خود و آگاهی سازی و انتقال پیام به مصرف کنندگان یا مخاطبان و گسترش کسب و کار شما را با چشم اندازی رقابتی فراهم آورد.

چرا نکو گرافیک؟

ایده و خلاقیت یکی از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است. ما مفتخر بر آنیم که کارهای بزرگی را با تیم کوچک و حرفه ای خود انجام داده ایم.

مشاوره رایگان

همکاران ما در این بخش با دارا بودن اخلاق حرفه ای برای بالا بردن آگاهی شما قبل از سفارش بطور رایگان اطلاعاتی در مورد طراحی گرافیک می دهند.برای تیم طراحی ما هیچ غیر ممکنی وجود ندارد. هر چیزی که در ذهن خلاق شما تصویر شود در مسیر طراحی نرم افزار و گرافیک قابل اجرا خواهد بود؛ بروز رسانی کردن و بین المللی کردن ایده های خود را به ما بسپارید.

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی عالی و رایگان یک ادعا نیست بلکه یک وظیفه است. مشتریان ما در هر زمان که نیازمند مشاوره برای برندینگ و بازاریابی کار خود هستند با ما تماس می گیرند، کافی است نکو گرافیک را دوست خود بدانید.

طرح های خود را چاپ شده از ما بخواهید

ناظر چاپ ما بطور مستمر در چاپخانه حضور دارد و در حال چک کردن طرح و رنگ دلخواه شماست پس با ما بهترین کیفیت چاپ را تجربه خواهید کرد.

سفارش از سراسر کشور

تیم نکو گرافیک آماده همکاری با شرکت ها و دفاتر جهت دریافت سفارشات از سراسر کشور می باشد. در کمتر از یک ساعت پس از دریافت سفارش ،با شما ارتباط برقرار خواهیم کرد.راه های ارتباطی ما با شما حضوری، ایمیل، پیامک، تماس تلفنی، و هر یک از شبکه های اجتماعی نامبرده در سایت است. (لطفا جهت سرعت بخشیدن به مراحل سفارش و دریافت طرح ، موارد ذکر شده در بخش سفارش را با دقت خوانده و برای ما ارسال بفرمایید و منتظر پاسخ ما باشید)

تضمین در تک بودن محصول

متخصصین و طراحان خلاق و ایده پرداز ما با تضمین در تک بودن محصول طراحی شده، به شما این اطمینان را میدهند که محصول بصورت منحصر به فرد برای شما طراحی می گردد.

هر سوالی دارید بپرسید. ما برای مشاوره رایگان شما هستیم.

مریم نکو

کارشناس ارشد روابط عمومی

اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است. اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است.

هویت

اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است. اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است.اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است. اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است.اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است. اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است.اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است. اخلاقیت از مهمترین و با ارزشترین دارایی های نکو گرافیک است.